info@blach-lak.com.pl 782 082 058 |502 435 708 | 48 381 74 32
6 ukrytych miejsc ze starymi samochodami
19 listopada 2016
0

6 ukrytych miejsc ze starymi samochodamiSamochody zabytkowe odnaleźć można nie tylko na aukcjach, ale przede wszystkim w miejscach, do których nikt nie zagląda. Mowa np. o starych garażach, szopach, w których często ukryte są prawdziwe perełki motoryzacji. Już niejednokrotnie media doniosły o takich właśnie gigantycznych odkryciach.

Jednym z nich jest chociażby niedawno odnaleziona zaginiona kolekcja samochodów, które były ukryte w zwykłej szopie. Tego odkrycia dokonano na południu Francji. Łącznie ukrytych było ponad 60 zabytkowych samochodów.

Innym ciekawym odkryciem było odnalezienie zapomnianej kolekcji zabytkowych aut w Portugalii w okolicach Lisbony.

6 ukrytych miejsc ze starymi samochodamiIntrygujące było również odnalezienie pół tysiąca samochodów, które po prostu stały na opuszczonej farmie w Nebrasce.

Podobnie za oceanem, w Teksasie, dokonano przypadkowego odkrycia ogromnego cmentarzyska samochodów, a było ich tam zgromadzonych aż 1054.

Istnieją też takie miejsca, gdzie zlokalizowane były wcześniej salony samochodowe. Dziś stoją opuszczone, a w kilku z nich można odnaleźć prawdziwe skarby. Przykładem jest salon Toyoty zlokalizowany na Cyprze, gdzie stoją auta z bardzo małym przebiegiem od kilkudziesięciu lat.

Skarbów nie trzeba jednak szukać zbyt daleko, bowiem nawet w Polsce, w Tarnowie, odnaleziono Fiata 125p, który pochodził z pierwszych lat, kiedy rozpoczęto jego produkcję.

Dodaj komentarz